Titulka   >  ÚRAD   >  Úradná tabuľa
publikované: 08.01.2020 12:30  //  aktualizácia: 08.01.2020 12:32  //  zobrazené: 279

Zverejnenie informácie o povinnosti nájomcu poľnohospodárskej pôdy podľa § 14 ods. 3 zákona č. 504/2003 Z.z. poskytnúť okresnému úradu údaje o dohodnutom a zaplatenom nájomnom za rok 2019

Vážený občania,

zákon č. 504/2003 Z.z. vo svojom ustanovení § 14 ods. 3 ukladá povinnosť nájomcom poľnohospodárskej pôdy poskytnúť každý rok do 31. januára okresnému úradu údaje o dohodnutom a zaplatenom nájomnom. Vzhľadom na skutočnosť, že neposkytnutie týchto údajov v stanovenej lehote značne ovplyvňuje vypočítanú obvyklú výšku nájomného v danom katastrálnom území.

 

Prílohy
Usmernenie k poskytovaniu údajov o zaplatenom nájomnom za prenajaté  poľnohospodárske pozemky
Tlačivo na poskytnutie údajov podľa vyhlášky č. 172/2018 Z.z.

 

 

 

 

 

 

 

Prílohy

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top