Titulka   >  Oznamy
publikované: 05.02.2021 10:33  //  aktualizácia: 05.02.2021 10:33  //  zobrazené: 909

Stanovisko k otváraniu škôl

Stanovisko k otváraniu škôl

 

Obec Močenok ako zriaďovateľ Materskej a Základnej školy v Močenku, zastúpená starostom obce Močenok PaedDr. Romanom Urbánikom, na základe dostupných informácií k 10.00 h 5. februára 2021 k problematike otvárania prevádzky Materskej školy v Močenku a 1.- 4. ročníka ZŠ Močenok od pondelka 8. februára 2021 rozhodla nasledovne:

  • Vzhľadom na stále neexistujúce Uznesenie vlády SR k uvedenej problematike, ako aj  neexistujúce stanovisko hlavného hygiena SR a na základe záujmu rodičov vyjadreného zisťovaním o účasti žiakov na vyučovaní  Obec Močenok rozhodla, že uvedené zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti otvorí od utorka 9. februára 2021. Rozhodnutie môžu zmeniť výsledky testovania v obci dňoch 5. a 6. 2.2021, kde hlavným kritériom bude zistená miera pozitivity, prípadne rozhodnutie vlády.
  • Pondelok 8.2. 2021 riaditeľka a riaditeľ školy využijú na prípravu prezenčného vyučovania.
  • Ďalšie informácie o podmienkach účasti detí a žiakov na prezenčnom vzdelávaní nájdete na stránkach materskej a základnej školy.

 

 

 

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top