Titulka   >  ÚRAD   >  Úradná tabuľa
publikované: 10.05.2021 14:14  //  aktualizácia: 10.05.2021 14:17  //  zobrazené: 234

Oznámenie o zrušení verejného prerokovania navrhovanej činnosti „CENTRUM CIRKULÁRNEJ EKONOMIKY (CCE) ŠAĽA“

Obec Močenok Vám v zmysle § 34 zákona č. 24/2006 Z.z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov ako dotknutá obec oznamuje, že verejné prerokovanie navrhovanej činnosti „CENTRUM CIRKULÁRNEJ EKONOMIKY (CCE) ŠAĽA“, ktoré sa malo uskutočniť 12. mája 2021 o 16.00 h. je z technicko-prevádzkových dôvodov zrušené.

 

O novom termíne verejného prerokovania Správy o hodnotení vplyvov navrhovanej činnosti „Centrum cirkulárnej ekonomiky (CCE) Šaľa” na životné prostredie  budeme verejnosť informovať v zmysle platnej legislatívy.

 

 

 

 

 

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top