Titulka   >  ÚRAD   >  Úradná tabuľa
publikované: 02.01.2020 09:10  //  aktualizácia: 08.01.2020 10:09  //  zobrazené: 547

Oznam pre daňovníkov, ktorí nadobudli nehnuteľnosť v roku 2019

 

Oznamujeme všetkým daňovníkom, u ktorých nastali zmeny skutočností, rozhodujúcich na vyrubenie dane z nehnuteľností, že do 31. 01. 2020 sú povinní podať „Priznanie k dani z nehnuteľností“ na OcÚ Močenok.  Ide o daňovníkov, ktorí v roku 2019 nadobudli nehnuteľnosť akýmkoľvek spôsobom, ďalej ktorým bolo vydané stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie alebo povolenie na odstránenie stavby. 

Tlačivá si môžete vyzdvihnúť na OcÚ Močenok, kde budete bližšie informovaní.

Zároveň Vám oznamujeme, že dane a poplatky na rok 2020 bude možné uhrádzať až po doručení Rozhodnutia o dani a Rozhodnutia o poplatku za komunálne odpady všetkým daňovníkom (predpokladaný termín doručovania rozhodnutí je mesiac máj 2020).

 

Prílohy

Tlačivá

(pdf - 1023.64 kB)

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top