Titulka   >  Spravodajstvo
publikované: 09.10.2023 08:41  //  aktualizácia: 09.10.2023 08:51  //  zobrazené: 1304

Originálny Náučný chodník Kráľovská hrebeňovka

 

V Hornej Kráľovej v nedeľu prvého októbra otvorili náučný chodník Kráľovská hrebeňovka. Päťdesiatich turistov privítali Ladislav Odráška, Martin a Michal Morvayovci z občianskeho združenia Život pod Tópartom.

Na 5 kilomentrovej trase čakali na päťdesiatku turistov z Hornej Kráľovej a Močenku originálne zastavenia. V "Obývačke bez telky" nechýbal televízor a tiež vstupné dvere. Občerstvenie pripravilo občianske združenie Život pod Tópratom, ktoré bolo realizátorom celého projektu. Jeho členovia i priaznivci na ňom odpracovali v priebehu roka množstvo dobrovoľníckych hodín. 

Za finančnú podporu poďakovali nadácii Volkswagen a nadácii Tesco a za materiálnu pomoc obci Horná Kráľová.

Viac informácií na https://www.facebook.com/ZivotpodTopartom/

Foto: Peter Sýkora

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top