Titulka
publikované: 14.07.2015 13:47  //  aktualizácia: 14.07.2015 13:48  //  zobrazené: 1129

Močenská cimbalovka

Močenská cimbalovka pôsobí pri Kultúrnom stredisku v Močenku od roku 2004. Cimbalovku tvoria 5 nadaní chlapci a speváčka Mgr. Janka Tóthová, primášom je Mário Kotlár.

Vystupujú na všetkých kultúrnych akciách poriadaných v obci Močenok. Muzikanti ďalej obec reprezentujú na rôznych okresných, krajských ale i slovenských súťažiach a festivaloch ako Festival v Kokave nad Rimavicou, Detve, prehliadkach v Nitre, Šali, Komárne, rôznych obciach v nitrianskom samosprávnom kraji a začínajú mať úspech i na výročných oslavách rôznych firiem v okrese. Svojím profesionálnym prístupom robia radosť divákom a tým vzorne reprezentujú obec Močenok.

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top