Titulka   >  ÚRAD   >  Úradná tabuľa
publikované: 16.07.2021 07:47  //  aktualizácia: 16.07.2021 07:48  //  zobrazené: 90

Informovanie verejnosti - UGL2 v Duslo, a. s., Šaľa

Informovanie verejnosti - UGL2 v Duslo, a. s., Šaľa

 

Dňa 8. 7. 2021 bol Močenok doručený rozsah hodnotenia určený podľa § 30 zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre hodnotenie vplyvov navrhovanej činnosti „UGL2 v Duslo, a. s., Šaľa“.

 

Podľa § 30 ods. 8 zákona o posudzovaní vplyvov môže verejnosť, dotknutá obec, dotknutý samosprávny kraj, dotknutý orgán a ďalšie osoby predložiť pripomienky k rozsahu hodnotenia navrhovanej činnosti do 10 pracovných dní od jeho zverejnenia podľa § 30 ods. 7 zákona o posudzovaní vplyvov príslušnému orgánu, ktorý ich po vyhodnotení doručí navrhovateľovi.

 

Záujemcovia nájdu rozsah hodnotenia navrhovanej činnosti v prílohe.

 

 

 

Prílohy

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top