Titulka   >  ÚRAD   >  Úradná tabuľa
publikované: 23.02.2024 14:12  //  aktualizácia: 23.02.2024 14:12  //  zobrazené: 696

Delegovanie do okrskovej volebnej komisie - voľby do Európskeho parlamentu

 

DELEGOVANIE DO VOLEBNÝCH KOMISIÍ

pre voľby do Európskeho parlamentu

 

Do okrskovej volebnej komisie môže delegovať jedného člena a jedného náhradníka politická strana alebo koalícia, ktorej kandidátna listina bola zaregistrovaná.

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie v obci Močenok môže doručiť politická strana alebo koalícia starostovi obce v lehote do 09. 04. 2024 v listinnej podobe na adresu: Obecný úrad Močenok, Sv. Gorazda 629/82, 951 31  Močenok alebo na e-mailovú adresu: matrika@mocenok.sk

Člen okrskovej volebnej komisie nemusí mať trvalý pobyt v obci, v ktorej vykonáva funkciu člena okrskovej volebnej komisie.

V Močenku, 23. 02. 2024.

PaedDr. Roman Urbánik

          starosta obce

 

 

 

 

 

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top