Titulka   >  Projekty EU
publikované: 14.11.2022 14:40  //  aktualizácia: 11.07.2023 09:59  //  zobrazené: 687

Schválená žiadosť o dotáciu na projekt Vodozádržné opatrenia pri ZŠ v obci Močenok

Schválená žiadosť o dotáciu na projekt Vodozádržné opatrenia pri ZŠ v obci Močenok

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky schválilo našej obci dotáciu na realizáciu projektu „Vodozádržné opatrenia pri ZŠ v obci Močenok“. Schválená výška nenávratného finančného príspevku je 586 028,11 Eur. Celkové oprávnené výdavky projektu boli schválené vo výške   616 871,70 Eur. Rozdiel medzi dotáciou a celkovými nákladmi na realizáciu projektu zabezpečí obec z vlastných zdrojov.  Predmetom projektu je výstavba vodozádržných opatrení pri základnej škole za účelom zadržania dažďovej vody retenciou v navrhovanom území a teda zníženiu celkového množstva vody pritekajúcej do miestneho potoka a kanalizácie pri prívalových dažďoch. 

 

 

 

Projekt je spolufinancovaný Európskou Úniou

www.op-kzp.sk

Zazmluvnená výška nenávratného finančného príspevku:
586 028,11
 EUR

Číslo projektu: 310021BAY8

Názov projektu: Vodozádržné opatrenia pri ZŠ v obci Močenok

Hlavný cieľ projektu:  zadržanie dažďovej vody retenciou v navrhovanom území a teda zníženie celkového množstva vody pritekajúcej do miestneho potoka a kanalizácie.

Začatie projektu: 03/2023, predpokladané ukončenie projektu: 12/2023.

 

 

 

 

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top