Titulka   >  Oznamy
publikované: 10.01.2023 11:39  //  aktualizácia: 13.01.2023 08:02  //  zobrazené: 930

Prieskum záujmu o systém MONSE pre seniorov alebo zdravotne znevýhodnené osoby

Obec Močenok zisťuje predbežný záujem o systém MONSE, čo je moderný komplexný systém sledujúci stav samostatne žijúceho seniora alebo zdravotne znevýhodnenej osoby v jej domácom prostredí alebo mimo domova. Bez použitia kamier a odposluchu.

Systém MONSE posiela upozornenia vo forme SMS alebo emailu, pokiaľ v sledovanej domácnosti seniora nastane krízová situácia ako napríklad upozornenie na málo pohybu počas dňa, upozornenie na častý pohyb v noci, upozornenie na dlho otvorené dvere počas dňa aj v noci.

Viac informácií o samotnom systéme MONSE ako aj informácie o cenových podmienkach získate na telefónnom čísle 037 /655 69 73.

 

 

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top