Titulka   >  SPOJENÉ VOĽBY 2022   >  VOĽBY DO ORGÁNOV SAMOSPRÁVY OBCÍ
publikované: 19.07.2022 14:36  //  aktualizácia: 08.09.2022 10:09  //  zobrazené: 924

Elektronická adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie a okrskovej volebnej komisie

 

ZVEREJNENIE

elektronickej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena
a náhradníka do miestnej volebnej komisie

a okrskovej volebnej komisie.

 

Obec Močenok zverejňuje elektronickú adresu na doručenie oznámenia
o delegovaní člena a náhradníka do miestnej volebnej komisie a okrskovej volebnej komisie na voľby do orgánov samosprávy obcí, ktoré sa budú konať dňa 29. októbra 2022 (t. j. v sobotu).

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do MVK a OVK možno doručiť aj elektronickou poštou na adresu:

matrika@mocenok.sk

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do MVK možno urobiť v listinnej forme alebo elektronicky. Lehota na doručenie oznámenia sa končí uplynutím posledného dňa lehoty (30. augusta 2022). Na oznámenie doručené po uplynutí tejto lehoty sa neprihliada.

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do OVK možno urobiť v listinnej forme alebo elektronicky. Lehota na doručenie oznámenia sa končí uplynutím posledného dňa lehoty (22. septembra 2022). Na oznámenie doručené po uplynutí tejto lehoty sa neprihliada.

V Močenku, 19. 07. 2022.

 

 

 

PaedDr. Roman Urbánik

          starosta obce

 

 

 

 

 

 

 

DISKUSIA

Pred pridaním komentára je potrebné sa prihlásiť !

Zatiaľ bez komentárov. Pridajte prvý komentár.

UPOZORNENIE!

Poskytujeme Vám možnosť komentára, pričom si vyhradzujeme právo redakčne upraviť a uverejniť ktorýkoľvek z tu publikovaných diskusných príspevkov. Diskusné príspevky obsahujúce vulgarizmy, rasové narážky a iné spoločensky, morálne a eticky neprípustné skutočnosti má právo administrátor vymazať. Pokiaľ narazíte na takéto príspevky odošlite ich formulárom "nahlásiť príspevok" ktorý je automaticky vygenerovaný ku každému príspevku, alebo kontaktujte administrátora.

NOVINKY E-MAILOM

nové informácie, čo sa pripravuje, čo sa udialo na Váš e-mail, prihláste sa už dnes!

Scroll to Top